סופרגום מצטרפת ליחידת העילית של עולם העסקים ומצדיעה לחיילים הלוחמים

סופרגום מצטרפת ליחידת העילית של עולם העסקים ומצדיעה לחיילים הלוחמים

הנהלת סופרגום החליטה לאמץ את גדוד 50, גדוד בזלת, שתורם באופן האקטיבי ביותר להגנת המדינה מימי הקמתה ועד ימינו אנו. במפגש מרגש שנערך שבוע שעבר בין מנהלי סופרגום למפקדי הגדוד ויו"ר הקרן שאחראית על פרויקט "אמץ לוחם", האלוף במיל' יורם (יה-יה) יאיר, נחתמה תעודת האימוץ שמשמעותה ליווי של הגדוד על ידי סופרגום למשך שלוש שנים. על המפגש שכלל ביקור של מנהלי סופרגום בחברון, על גדוד 50 וחטיבת הנח"ל ועל פרויקט "אמץ לוחם" שנוגע בכל כך הרבה לבבות, בכתבה הבאה.

המפגש המרגש בין סופרגום לגדוד 50

סופרגום החליטה להצטרף ליחידת העילית של עולם העסקים ולאמץ את גדוד 50 של חטיבת הנח"ל. במסגרת זאת נערך ב 2.7.2020 טקס "אמץ לוחם" בשילוב טקס החלפת מפקדים. הטקס התקיים באופן סמלי על רקע מערת המכפלה בחברון. במהלך הטקס, התקיימה פגישת היכרות בין מנהלי החברה למפקדי הגדוד. נציגי החברה זכו להכרת תודה מיוחדת בעקבות ההחלטה לאמץ את היחידה. בהמשך המפגש הם התוודעו להיסטוריה המרתקת של הגדוד ולתחומי הפעילות הענפה שלו. כיום מבצע הגדוד בט"ש בגזרת חברון.

"עם בונה צבא בונה עם"

במהלך המפגש, חתמו מפקדי גדוד 50 ומנהלי סופרגום על תעודת האימוץ הרשמית. התעודה נחתמה בציטוט המפורסם: "עם בונה צבא בונה עם"; ציטוט שאנו גאים לתרום אקטיבית למידת הרלוונטיות שלו אפילו בימים המאתגרים של מגפת הקורונה. על התעודה חתמו: הבעלים של חברת סופרגום, מפקד הגדוד סא"ל מני עברי והאלוף במיל' יורם (יה-יה) יאיר, מי שהיה מג"ד הגדוד בעברו ומכהן כיום כיו"ר עמותת "יחד למען החייל" שאחראית על הפרויקט.

אחד ממוצרי הדגל שחברת סופרגום מייצרת הוא מסכות כירורגיות עבור משרד הבריאות. מנהלי החברה שמחו לשמח את מפקדי וחיילי הגדוד על ידי אספקת ארגז מסכות ייעודיות עבור הלוחמים, עליהן מודפס הסלוגן של היחידה: "גדוד בזלת – השמים הם הגבול".

לאחר הטקס נערך סיור למנהלי סופרגום ברכב משוריין בהובלת מג"ד הגדוד. המג"ד סייר עם המנהלים בחברון והראה להם את מוצב הגדוד שמהווה נקודת תצפית מרהיבה שמשקיפה לשטח. מנהלי סופרגום מעידים כי היה מרתק לשמוע על הפעילות השוטפת של הגדוד ולהתוודע לאיומים היומיומיים איתם מתמודדים הלוחמים, תוך שהם רואים את שטח הפעילות במו עיניהם. המפגש נחתם בשיחה של הנהלת סופרגום עם חייל בודד מהגדוד ששיתף את חוויותיו בשירות ובחיים האישיים מאז שהתגייס לגדוד. חייל בודד זה, כמו שאר החיילים ביחידה, יקבל סיוע במסגרת תרומת סופרגום לפרויקט.

הכירו את חטיבת הנח"ל ואת גדוד 50

עד שנת 1987, היה שייף גדוד 50 לחטיבת הצנחנים. כיום, שייך הגדוד לחטיבת הנח"ל והוא שומר על הכינוי "נח"ל מוצנח". הגדוד החל את דרכו כגדוד 88 ממנו נבנו גדודי הצנחנים של היום. בין מפקדיו הבולטים היו: מוטה גור, יורם (יה-יה) יאיר, בני גנץ, אמנון ליפקין שחק.


אודות פרויקט "אמץ לוחם"

פרויקט "אמץ לוחם" הוא פרויקט הדגל של "יחד למען החייל", קרן לב"י והאגודה למען החייל.
"יחד למעם החייל" הוא הגוף היציג לגיוס תרומות למען חיילי צה"ל. עלויות גיוס התרומות ומימושן ממומנות ע"י משרד הביטחון, דבר המבטיח כי 100% מכל תרומה מגיעה לייעודה. במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" מאמצות חברות עסקיות ותורמים פרטיים מהארץ ומהעולם יחידות לוחמות שנמצאות בפעילות מבצעית שוטפת בגבולות המדינה. כיום, מאומצות במסגרת הפרויקט למעלה מ 200 יחידות.

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובה אחת

 1. מנהלי סופרגום ,
  אנשים יקרים. הציטוט "עם בונה צבא בונה עם" אכן רלוונטי , יחד עם זאת " עם מחזק ערכים ויוצר קישור בין רכיביו האנושיים חזק כפל כפליים."
  עצם הצעד המבורך שלכם לאימוץ הגדוד מתוך נישת עולם העסקים בו אתם פועלים מעיד על האנשים מאחורי המפעל.
  ההון האנושי שפועל בתעשייה הוא פני העם והלוואי ומחווה יקר זה יניע אחרים לחיזוק העם שלנו.
  נדמה שכולנו כמהים למעשים כאלו שמיישרים לנו את "חוט השידרה " .
  תבורכו
  פרופסור וויס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקוחות יקרים

לאור הביקוש הגדול, ניתן לרכוש מסכות Super safe SN98 גם בסניפי רשת ש.ר.מ פארם, בסניפים מובחרים של אופטיקה הלפרין ודרך אתר שראל. 


להזמנות ישירות ממשרדי החברה:

משרד: 03-5622333
הלן: 050-6659960
אריק: 050-6659959


לרכישה פיזית בסניפי אופטיקה הלפרין:

ראשון לציון- הרצל 78
תל אביב– קניון גן העיר, אבן גבירול 71
מודיעין– ישפרו סנטר, שדרות המלאכות 121
חדרה– שדרות רוטשילד 36
באר שבע– מתחם BIG, חיל ההנדסה 1
נתניה– הרצל 7
עפולה- מתחם BIG, יהושע חנקין 14
שדרות– סמטת הפלדה 20
רחובות- ביל"ו 41
נס ציונה- ישפרו סנטר, צומת הפטיש 6


המסכות זמינות גם באתר שראל.


שמחים לעמוד לשירותכם גם בתקופה זו.

בריאות איתנה, משפחת סופרגום.

מסכה כירורגית SN98
Open chat